Dodatkowe menu

Normstahl
NICE
Ryterna
Kronway
Automatyka do bram


Normstahl


 

Bramy segmentowe górne SECURA

Secura równa się bezpieczeństwo.

Najwyższe możliwe bezpieczeństwo  - odporność antywyważeniowa WK2 w standardzie, 42 mm izolowane panele, profil termiczny na całym obwodzie bramy, podstawy prowadnic wykonane ze stali nierdzewnej przeciwko korozji i wiele innych ... 

 

Bramy segmentowe górne SATIN

Brama segmentowa, która łączy w sobie elegancję satynowo gładkiej powierzchni z doskonałą izolacją w jednym. Dzięki panelom grubości 42mm można uzyskać doskonałą izolację cieplną. Do wyboru wiele modeli i kolorów.

 

Bramy segmentowe górne g60

Atrakcyjne wykończenia powierzchni, izolacja 42 mm i innowacyjne rozwiązania służące bezpieczeństwu użytkownika. Brama segmentowa o rewelacyjnym współczynnku jakości do ceny.

 

Bramy segmentowe górne BaseMatic

Wyjątkowo atrakcyjna cenowo brama garażowa Normstahl Entrematic - idealna przy renowacji i modernizacji, jak i również do nowych budynków.

 

Bramy segmentowe boczne TOP

Samonośna konstrukcja stalowa lub aluminiowa konstrukcja ramowa, nie zmniejszają wysokości lub szerokości otworu wjazdowego, nie zabierają miejsca za ani przed bramą, niepotrzebne są dodatkowe drzwi w skrzydle bramy, szeroki wybór wykończenia powierzchni, możliwość składania indywidualnych zamówień.

 

Bramy uchylne

Łatwy montaż końcowy, dostarczane w stanie zmontowanym fabrycznie, bez prowadnic podsufitowych, z zabezpieczeniem przed urwaniem się bramy i zabezpieczeniem przeciwwypadkowym sprężyn, wiele atrakcyjnych powierzchni i możliwość składania indywidualnych zamówień.