Dodatkowe menu

Normstahl
NICE
Ryterna
Kronway
Automatyka do bram

48 385 15 15


Napisz do nas

Imię i nazwisko:
Adres:
e-mail:
Zapytanie:
Podaj wynik:
+
=


NICE


Model Classic (przetłoczenia wąskie)  

Model Classic

Nowoczesne bramy segmentowe o gładkiej powierzchni typu Silk, wykonana z segmentów z blachy stalowej o grubości 0,5mm, ocynkowanej i powlekanej poliestrem. Bezpieczna konstrukcja z klasycznymi, wąskimi przetłoczeniami.
Model Premium (przetłoczenia szerokie)  

Model Premium

Elegancka brama z szerokimi pojedynczymi przetłoczeniami poziomymi w środkowej części każdej sekcji, o gładkiej powierzchni typu Silk. wykonana z segmentów z blachy stalowej o grubości 0,5mm, ocynkowanej i powlekanej

Model Design (bez przetłoczeń)  

Model Design

Efektowna brama segmentowa bez przetłoczeń, o gładkiej powierzchni typu Silk. Wykonana z segmentów z blachy stalowej o grubości 0,5mm, ocynkowanej i powlekanej poliestrem.

Akcesoria

 

Akcesoria

Nice posiada także bogatą ofertę akcesoriów do bram garażowych, dzięki którym ich użytkowanie będzie prostsze, wygodniejsze i bardziej bezpieczne.

Paleta kolorów  

Paleta kolorów

Paleta  kolorów  i  oklein  drewnopodobnych  dostępnych  w  segmentowych  bramach  garażowych  Nice  powstała w odpowiedzi na bieżące potrzeby.

Napędy do bram garażowych  

Napędy do bram garażowych

Oferta automatycznych bram garażowych Nice jest bardzo szeroka. Swym zakresem obejmuje wszystkie dostępne modele i kolory bram, a także wszystkie wymiary zarówno standardowe, jak i specjalne, zawsze w bardzo atrakcyjne cenie.